Debi Jovića u porazu Reala od Bajerna [VIDEO]

Bajern iz Minhena savladao je Real Madrid 3:1 u Međunarodnom kupu šampiona.

Zidan se odlučio za praktično najjači sastav, sa Azarom u postavi, dok je Luka Jović počeo sa klupe. Napadao je Real, ali u 15. minutu Bajern ztresao mrežu. Lopta je došla do Komana, koji je ubacio na drugu stranu Tolisu. Prvi put je šutirao u golmana Kurtou, ali je iz drugog puta postigao pogodak.

Do poluvremena Benzema je propustio nekoliko dobrih prilika. Na kraju prvog poluvremena na NRG stadionu u Hjustonu ostalo je minimalnih 1:0 za Bajern. Zidan se odlučio na poluvremenu na brojne promene, između ostalih ušao je i Luka Jović. Bajern je to iskorstio i za kratko vreme postigao dva gola. Prvo je Levandovski zatresao mrežu u 67. da bi samo dva minuta kasnije Gnabri postigao gol. Za kraj, Rodrigo je u 85. minutu izveo najlepši potez utakmice, kada je iz slobodnog udarca zatresao mrežu.

Ovo je Bajernu prva pobeda uz poraz od Arsenala, sa kojim se Real sastaje u sledećem meču u noći utorka na sredu.