Jalčin: Igrači Partizana su svojim ponašanjem dokazali koliko su bili uplašeni

Trener Malatije, Sergen Jalčin

Trener Malatije, Sergen Jalčin, posle eliminacije iz Lige Evrope nije bio nezadovoljan igrom svojih fudbalera, ali jeste nekim drugim stvarima.

Igrali smo svih 90 minuta, imali dve odlične situacije u završnici, ali ovo je gorka strana fudbala. Nedostatak koncentracije i greške u defanzivi u prvoj utakmici koštali su nas prolaza dalje, rekao je turski stručnjak.

Potom su usledile kritike na račun sudija.

U prvom poluvremenu je bio 100 odsto penal za nas. Sudija je bio zanimljiv, igrači Partizana su ležali na travi 10-15 minuta, a produžio je meč za samo 7 minuta. To je bilo malo vremena, bili su konstantno povređeni, to je bio dokaz koliko su se plašili nas.

Jalčin se potom osvrnuo i na neke probleme u njegovom timu.

Treniramo već mesec i po dana, ali jasno je da nam nedostaje 3-4 pojačanja. Giljerme i Tore još uvek nisu spremni, a mi ne možemo da dobijemo one igrače koje želimo, zaključio je trener Malatije.