Debi Jovića u pobedi Reala, Osasuna slavila na strani [VIDEO]

U subotu je odigrano pet mečeva španske Primere.

Real Madrid je slavio na gostovanju protiv Selte u Vigu. Prvi gol je delo Karima Benzeme na pas Gareta Bejla u 12. minutu. Kraljevski klub je ostao sa 10 igrača u 11. minutu nastavka kada je isključen Luka Modrić, ali to im nije smetalo da dođu do sigurnog trijumfa. Na 2:0 povisio je Toni Kros sjajnim golom u 61. minutu, da bi trijumf overio Lukas Vaskez 10 minuta pre kraja susreta. Iker Losada je postigao počasni gol za ekipu iz Galicije u samom finišu. Srbin Luka Jović debitovao je za Real u zvaničnim mečevima, kada je u 81. minutu zamenio Karima Benzemu.

Osasuna je savladala Leganes na gostovanju minimalnim rezultato, a pogodak je postigao Ezikiel Lavilja u 75. minutu. Darko Brašanac je igrao za goste do samog finiša, kada je iz taktičkih razloga zamenjen.

Eibar, sa Dmitrovićem na golu je poražen od Majorke na gostovanju, a bodove su podelili Valensija i Sosijedad, kao i Viljareal i Granada. Na ovom susretu viđeno je osam pogodaka.

Selta – Real Madrid 1:3 (0:1)