Strašni Levandovski pregazio Šalke [VIDEO]

Robert Levandovski

Šalke – Bajern 0:3 (0:1)
Levandovski 20′(p), 50′, 75′

Bajern je zabeležio prvu pobedu u drugom kolu Bundeslige, savladavši Šalke u Gelzenkirhenu sa 3:0.

Aposlutni junak trijumfa bio je centarfor poljske reprezentacije, Robert Levandovski, strelac sva tri gola na „Veltins areni“. Podsetimo, Levandovski je postigao oba gola i u prvom kolu, u remiju sa Hertom u Minhenu. Posle 180 minuta, sjajni napadač već ima pet golova na kontu.

Prvi gol postigao je u 20. minutu, sa bele tačke, nakon prekršaja nad Komanom. Onda je na fantastičan način izveo slobodan udarac u 50. minutu, ne ostavivši nikakvu šansu Aleksanderu Nubelu. Treći gol dao je na asistenciju Komana, 15 minuta pre kraja. Šalke, za koji je igrao Matija Nastasić, još nije postigao gol u novom šampionatu.