Mladost Lučani – Javor 3:3 (1:1)

Bojović 31′, Pavlović 58′, Silva 71′ – Dolmagić 11′, Mrkaić 66′, Jevremović 81′

Napredak – Rad 4:0 (1:0)

Zec 28′, Bjelos 69′, Gavrić 81′, Ožegović 90+1′

Fudbaleri Čukaričkog uspeli su da pobede Radnički i ostvare petu pobedu u Super ligi, četvrtu na domaćem terenu. U jednom od derbija runde, ,,brđani“ su nadigrali niški Radnički, a do trijumfa su došli golom Asmira Kajevića u 80. minutu.

Bio je Čukarički bolji rival, a za strpljivu i borbenu igru nagrađeni su minimalcem za velika tri boda.

Mladost i Javor odigrali su remi, ali u Lučanima je imalo šta i da se vidi. Tri gola sa obe strane doneli su po bod za ove dve ekipe u okviru 7. kola Super lige. Strelci za ekipu iz Lučana bili su Bojović, Pavlović i Silva, a za goste Dolmagić, Mrkaić i Jevremović.

Još jedna goleada viđena je u Kruševcu. Gosti su savladali Rad sa ubedljivih 4:0. Prvi gol postigao je Zec sa bele tačke i Kruevljani su na pauzu otišli sa minimalnom prednošću. U nastavku su domaći krenuli u još veću ofanzivu, pa su precizni bili Bjelos, Gavrić i Ožegović.