Borjan: Glavu gore i spremimo se za Partizan

Milan Borjan

Golman Crvene zvezde Milan Borjan je posle meča sa Bajernom rekao je da je zadovoljan igrom svog tima na izuzetno teškoj utakmici.

U prvom poluvremenu smo bili dosta povučeni, ali smo primili gol. Dobro smo igrali drugo poluvreme, malo smo izašli da probamo da se nadigravamo. Imali smo dve šanse koje nismo iskoristili i Bože moj, ovo je fudbal, rekao je golman Crvene zvezde.

Utakmica protiv Bajerna bila veoma teška, sve vreme su imali posed lopte. Prezadovoljan sam ekipom kako su odigrali. Treba nam još dosta iskustva u ovakvom takmičenju, tako da treba da podignemo glavu i da se pripremimo za prvenstvo i meč protiv Partizana, rekao je Milan Borjan.

Borjan je rekao i da očekuje tešku utakmicu protiv Olimpijakosa u Beogradu.

Olimpijakos je odlična ekipa, odigrali su 2:2 sa Totenhemom. Biće teško, ali mi ćemo da izađemo da probamo da pobedimo i da upišemo prva tri boda“, rekao je Zvezdin golman.