Partizan – AEK 86:80
(27:27, 11:25, 25:16, 23:12)

Partizan: Volden 13, Zagorac 11, Pejdž 3, Gordić 9, Parahovski 13, Jaramaz 15, Veličković, Janković 2, Tomas 14, Pejners, Mozli 6.

AEK: Kendrik 5, Lengford 26, Tsalmpuris 9, Mačijulis, Kaklamanakis 3, Hrisikopulos 7, Gikas 2, Mavroeidis 7, Sent Ros 5, Prapas, Janopulos 4, Janković 12.

Košarkaši Partizana ostali su neporaženi posle još jedne pripremne utakmice. Pred oko 3.000 gledalaca u Štark areni crno-beli su posle preokreta u drugom poluvremenu savladali AEK rezultatom 86:80.

Atinjani su posle prve dve četvrtine imali 14 poena prednosti (38:52), ali su izabranici Andree Trinkijerija u nastavku odigrali mnogo bolje, posebno u odbrani i stigli do novog trijumfa.

Najefikasniji u Partizanu bio je Ognjen Jaramaz sa 15 poena, Rašon Tomas je postigao 14, a po 13 su dali Volden i Parahovski. Dvocifren učinak imao je i Rade Zagorac sa 11 poena.

Košarkaši Partizana sezonu počinju sledećeg četvrtka, 26. septembra, kada će se u četvrtfinalu ABA Superkupa, u Zagrebu sastati sa Mega Bemaksom.