Golčina Kolarova, asistencija SMS-a! [VIDEO]

Na programu je četvrto kolo Serije A.

U Bolonju su se sastali domaći i Roma, a „vučica“ je odnela sva tri boda. Gosti iz Rima poveli su fantastičnim pogotkom kapitena Srbije Aleksandra Kolarova iz slobodnog udarca u 49. minutu, ali je pet minuta kasnije levi bek skrivio penal, iz kojeg je Nikola Sansone izjednačio. Ipak, Edin Džeko je u sudijskoj nadoknadi doneo pobedu Romi.

Sampdorija je minimalno porazila Torino, a gol za pobednički sastav postigao je Manolo Gabiadini u 56. minutu.

Napoli je bio siguran na gostovanju protiv Lećea. Golove za vicešanpiona Italije postigli su Fernando Ljorente u 28. i 82, Lorenco Insinje iz penala u 40. i Fabijan Ruiz u 52. minutu. Počasni pogodak za Leće delo je Marka Monkosua sa bele tačke u 61. minutu.

Lacio je na svom terenu bio bolji od Parme. Ćiro Imobile doveo je nebesko-plave u vođstvo u šestom minutu, a pobedu je overio reprezentativac Crne Gore Adam Marušić nakon asistencije Sergeja Milinkovića-Savića u 67. minutu.

Atalanta je u finišu spasila bod protiv Fiorentine. Gosti iz Firence, sa Nikolom Milenkovićem u sastavu, su vodili sa 2:0 pogocima Federika Kijeze u 24. i Franka Riberija u 65. minutu, ali je Atalanta preko Josipa Iličića u 84. minutu i Timotija Kastanjea u poslednjim trenucima susreta stigli do jednog boda. Dušan Vlahović je igrao poslednjih 15-ak minuta za Fiorentinu.

Sasuolo – SPAL 3:0 (2:0)
Bolonja – Roma 1:2 (0:0)
Sampdorija – Torino 1:0 (0:0)
Leće – Napoli 1:4 (0:2)
Atalanta – Fiorentina 2:2 (0:1)
Lacio – Parma 2:0 (1:0)