Kecmanović propustio mnogo prilika

Miomir Kecmanović

Miomir Kecmanović zaustavljen je u drugom kolu ATP turnira iz serije 250 u Žuhaju.

Srpski teniser poražen je od iskusnog Španca Alberta Ramosa Vinolasa sa 2:0, po setovima 7:6(2), 6:3, nakon jednog časa i 44 minuta igre.

Kecmanović je u ovom meču propustio mnogo prilika. U prvom delu igre imao je brejk prednosti i 40:0 pri rezultatu 5:4, ali nije iskoristio čak četiri set lopte na svoj servis, pa je Španac stigao do preokreta i vođstva nakon taj-brejka.

U drugom setu je takođe popuštao u najvažnijim momentima, nije koristio brejk prilike za razliku od Španca, pa je ovaj meč završen u dva seta.

Ramos Vinolas će u narednoj rundi igrati sa pobednikom duela između Francuza Gaela Monfisa i Kameruna Norija iz Velike Britanije.