Tvrda je Granada, voćka čudnovata! Konačno, Azar [VIDEO]

Real Madrid – Granada 4:2 (2:0)
2′ Benzema, 45+2′ Azar, 61′ Modrić, 90′ Rodrigez – 69′ Maćis, 77′ Duarte

Fudbaleri Reala iz Madrida savladali su večeras na svom stadionu ekipu Granade rezultatom 4:2 u okviru osmog kola La lige.

Utakmica koja je dočekana kao jedan od derbija kola, s obzirom na to da se Granada ove sezone kotira veoma visoko, oRupravdala je očekivanja. Veoma rano je Karim Benzema realizovao asistenciju Gereta Bejla, pa je tako Real već u drugom minutu vodio sa 1:0. Do kraja prvog dela, ,,Bernabeu“ je konačno mogao da se raduje Edenu Azaru. Belgijanac je na maestralan način prihvatio dodavanje Federika Valverdea i loptu uspeo da prebaci preko golmana Ruija Silve, koji je bio fenomenalan na ovom meču.

Kada je u 61. minutu izvanredan gol postigao Luka Modrić za ubedljivih 3:0, izgledalo je kao da će Granada doživeti debakl, međutim, gosti sa ,,Los karmenesa“ nisu mislili tako.

Prvo je Darvin Maćis realizovao jedanaesterac u 69. minutu, a potom je i Domingos Duarte osam minuta kasnije zaledio ,,Bernabeu“ za 3:2. Ipak, da sve protekne bez problema, pobrinuo se Hames Rodriges, lepom realizacijom za konačnih 4:2.

Tako je Real zadržao prvu poziciju sa 18 bodova, dok je Granada, bar za sada drugoplasirana sa 14 bodova.