Partizan ubedljiv u Grošnici, pet golova Đorđa Ivanovića

Đorđe Ivanović

Vodojaža – Partizan 0:6 (0:1)
Ivanović 41′,46′,61′, 67′, 90′ Lutovac 66′

Fudbaleri Partizana su se očekivano plasirali u osminu finala Kupa Srbije. Branilac trofeja je kao gost pobedio četvrtoligaša Vodojažu rezultatom 6:0.

Savo Milošević je šansu u Grošnici dao rezervistima, a meč je obeležio Đorđe Ivanović, strelac pet golova za crno-bele.

Vodojaža je odolevala do finiša prvog poluvremena, ali je Ivanović u 41. minutu slomio otpor domaćina i najavio svoj rafal. Isti igrač je u nastavku još četiri puta matirao golmana domaćeg tima, a jedan gol delo je Aleksandra Lutovca.

Vodojaža: Živak, Dajić (od 52′ Đurić), Đokić, Mijalčić, Komatina, Petrović, Jekić, Vuković, Vasiljević, Nedeljković (od 65′ Jovanović), Sretenović (od 73′ Perović).

Partizan: Stevanović, Pešukić, Vujačić, Dinga, Urošević, Smiljanić, Lakčević, Ivanović, Marković (od 73′ Đorđević), Lutovac, Gigić (od 46′ Jovanović).