OSOKOLJEN POBEDOM: Lukas Paketa odgovorio navijačima na kritike!

011119PaquetaSC

U zadnjoj utakmici 10. kola talijanske Serie A fudbaleri Milana su na San Siru u četvrtak uveče pobedili ekipu SPAL-a sa 1:0.

,,Rosoneri“ su ostvarili tek drugu pobedu u zadnjih sedam kola. Gol odluke postigao je Suso iz slobodnog udarca u 63. minutu, samo šest minuta nakon što je ušao u igru. Bio je to jedan od najlepših golova u Seriji A u ovoj sezoni.

Navijači Milana su Španca jako kritikovali proteklih meseci pa mu je ovaj gol došao kao veliko olakšanje i prvi je još od maja. U obranu Susa stao je i Lukas Paketa, vezista Milana koji se takođe muči sa pronalaskom prave forme.

– Pobeda je jako važna. Bio je to težak trenutak za sve nas, ali svi smo presrećni zbog Susa. Nije zaslužio status kakav ima u zadnje vrijeme. On je sjajan igrač i njegov gol će nam vratiti potrebno samopouzdanje – rekao je Brazilac za ,,Sky Sport Italia“.

Na Internetu se pojavilo kratak video snimak čelnika Milana Zvonimira Bobana i Paola Maldinija kako slave Špančev maestralni gol na tribinama kultnog San Sira.

I to je još jedan od pokazatelja da je uprava, baš kao i igrači, uz „zlostavljanog“ Susa.