SKAUTI MILANA BILI SINOĆ U ZAGREBU: Ova 2 igrača su glavne mete „rosonera“ u januarskom prelaznom roku!

Zaista spektakuaran meč odigran je sinoć u Zagrebu u okviru 4. kola grupne faze Lige šampiona.

Dinamo je do trećeg minuta sudijske nadoknade vodio 3:1 i imao tri boda u svom džepu, a onda je, najpre, Moraeš smanjio rezultat, da bi Tete u osmom minutu nadoknade iz penala doneo Šahtjoru iz Donjcecka zaista vredan bod u borbi za nokaut fazu najelitnijeg evropskog fudbalskog takmičenja.

Na tribinama „Maksimira“ bili su i skauti Miana koji su sigurno uživali u ovoj fantastičnoj utakmici.

Oni su pre svega došli kako bi se na licu mesta uverili u kvalitete dva igrača sa ovog susreta. U pitanju su Dani Olmo iz Dinama i Tajson iz Šahtjora.

Oba igrača su već neko vreme na meti kluba sa „San Sira“. Tajson je prehtodnog leta bio viđen u dresu Milana, ali mu Šahtjor na kraju nije dozvolio da pređe tražeči preveliko obeštećenje, što je kod Brazilca izazvalo veliki bes. To je čak i rekao tamošnjim medijima.

Sa druge strane Dani Olmo igra fenomenalno već duže vreme. Španac trenutno vredi 40 miliona evropskih novčanica pa će Milan morati dobro da se „isprsi“ kako bi ga privoleo u svoje redove.