,,Čekićari“ udarali svim silama, ali Liverpul i dalje nepobediv

Liverpul – Vest Hem 3:2
9′ Vajnaldum, 68′ Salah, 81′ Mane – 12′ Isa Diop, 58′ Fornals

Fudbaleri Liverpula nastavili su seriju nepobedivosti pošto su večeras na ,,Enfildu“ savladali Vest Hem sa 3:2 u 27. kolu Premijer lige.

Domaći su imali velikih problema protiv Vest Hema na ovom susretu, ali su ipak pokazali mentalitet koji ih krasi tokom ove sezone i uspeli da preokrenu u finišu susreta.

Uprkos tome što je Žoržinjo Vajnaldum doneo prednost Liverpulu, golovima Diopa tri minuta kasnije i Pabla Fornalsa u drugom poluvremenu Vest Hem je imao prednost sve do 68. minuta.

Sve snage Jirgen Klop je uperio ka napadu. Bila je prava opsada gola sjajnog Lukasa Fabijanskog, koji je velikim kiksom pomogao Mohamedu Salahu da izjednači rezultat. Potom je posle niza prilika pogodio Sadio Mane nakon dodavanja Trenta Aleksander-Arnolda za trijumf Liverpula. Sjajan je na golu domaćih bio Alison, koji je u finišu spasio čist zicer koji je propustio Boven.

Ovo je bila 26. pobeda za Liverpul na 27 utakmica u Premijer ligi ove sezone i nedostaje im još 12 bodova kako bi osvojili titulu šampiona. S druge strane, Vest Hem je 18. sa 24 boda.

Nikolić oduševio navijače, ali i dalje ima protivnike

Marko Nikolić je potvrdio da će ostati u Lokomotivi i sledeće sezone, a nakon ove u kojoj je osvojen...