Krajinović se mučio u Dubaiju i ispao od Rubljova

Filip Krajinović – Andrej Rubljov 0:2 (6:7(3), 0:6)

Filip Krajinović eliminisan je u drugom kolu ATP turnira iz serije 500 u Dubaiju.

Treći reket Srbije poražen je od ruskog tenisera Andreja Rubljova u meču u kojem se borio sa zdravstvenim problemima.

U prvom setu viđena je velika borba. Viđeno je čak šest brejkova. Krajinović je spasao čak 10 od 13 brejk lopti, a tri puta je uspeo da oduzme servis svom rivalu. Srpski teniser je propusti set loptu na svoj servis pri rezultatu 5:3, a Rubljov je servirao sa prvi deo igre na 6:5, ali se ipak ušlo u taj-brejk. Krajinović je u odlučujućem gemu pružao otpor, ali je u finišu ostao bez daha, pa je Rubljov nakon jednog sata i 14 minuta igre stekao prednost.

Krajinović se loše osećao tokom drugog seta, meren mu je pritisak i puls, i nije uspeo ozbiljnije da parira mladom ruskom teniseru, koji je završio posao za jedan čas i 43 minuta igre.

Rubljov u četvrtfinalu čeka boljeg iz meča između Britanca Danijela Evansa i Pjer-Iga Erbera iz Francuske.

Minimalci “Birmingemskih bandi“, Vulverhempton naborao čela navijačima Njukasla (VIDEO)

Pobede ekipa iz Birmingema i remi na severu Engleske za kraj subotnjeg programa u Premijer ligi.    Zanimljiv dan u...