KUP ITALIJE: Neshvatljivi start Rebića ugasio nadu Milana da igra finale

Posle pauze od 3 meseca, fudbal se vrati u Italiju.

Odigrana je revanš utakmic apolufinala Kupa Italije između Juventusa i Milana i meče je završen bez golova 0:0.

Juventus je prošao u finale pošto je u prvom meču bilo 1:1.

Nine bio preterano sadržajan meč na Alijans Areni u Torinu, svi glavni detalji su se zbili u 2 minuta.

U 15.minutu je Konti igrao rukom u svom šesnaestercu i Juventus je imao priliku sa beče tačke da dođe do vođstva. Međutim, Kristijano Ronaldo nine savladao Donarumu koji je loptu odbio taman toliko da je skrene do stative.

Kako se lopta odbila Milan je imao priliku za Kontru i u tom trenutku Rebić pravi neshvatljiv start, gde je visoko podigao nogu i nije bilo dileme da je to crveni karton.

Do kraja meča nije bilo velikih prilika, Juventus je kontrolisao igru, dok Milan sa igračem manje nije mogao više.

Juventus u finalu ček apobednika meča Napoli-Inter. Prvi meč u Napulju je zavrpen rezultatom 1:0 za Napolitance.

Postavi komentar

Please enter your comment!
Please enter your name here

Vučevićev dabl-dabl u porazu Orlanda, pobede Houksa i Sparsa [VIDEO]

Njujork Niksi pobedili su Orlando Medžik u veoma neizvesnom meču, rezultatom 91:84. Crnogorski košarkaš uprkos porazu svog tima, odigrao...