Sevilji bod u Valensiji, kakav finiš u Sevilji [VIDEO]

Odigrane su prve dve utakmice 29. kola španske Primere.

Levante i Sevilja su podelili bodove u predgrađu Valensije. Gosti su poveli preko Luka De Jonga u prvom minutu drugog poluvremena, a bod domaćem sastavu obezbedio je autogol Dijega Karlosa tri minuta pre kraja utakmice.

Nemanja Gudelj odigrao je ceo meč za ekipu iz Andaluzije.

Sevilja je treća na tabeli Primere sa 51 bodom, dok je Levante 12. sa 35.

U Sevilji je bilo veoma uzbudljivo u duelu Betisa i Granade, a gde je na kraju utakmica završena rezultatom 2:2.

Granada je došla u vođstvo golom Karlosa Fernandeza u 29. minutu, a onda je u finišu došlo do drame.

Betis je pet minuta pre kraja izjednačio pogotkom Serhija Kanalesa sa bele tačke. Vođstvo zeleno-belima doneo je Kristijan Teljo u 88. minutu, ali se da gosti osvoje bod pobrinuo Roberto Soldado sjajnim volej udarcem u prvom minutu sudijske nadoknade.

Granada je sada osma na tabeli sa 42 boda, dok je Betis ostao 12. sa 34.

Levante – Sevilja 1:1 (0:0)

Betis – Granada 2:2 (0:1)