Barselona silna, Espanjol nemoćan [VIDEO]

Odigrane su još tri utakmice 34. kola španske Primere.

Barselona je u derbiju kola nadigrala Viljareal na gostovanju i nakon ovog kola ostala četiri boda iza madridskog Reala.

„Blaugrana“ je povela autogolom Pau Toresa već u trećem minutu, ali je „žuta podmornica“ stigla do izjednačenja 11 minuta kasnije preko Đerarda Morena. Radost domaćih trajala je šest minuta, kada je Luis Suarez doneo novu prednost Barseloni. Najlepši potez na meču dogodio se u poslednjem minutu prviog dela, kada je Antoan Grizman fantastičnim lob udarcem nakob pete Lea Mesija povisio na 3:1. Mladi Ansu Fati postavio je konačan rezultat četiri minuta pre kraja susreta.

Espanjol je pred selidbom u Segundu. Plavo-beli su poraženi u Barseloni od Leganesa minimalnim rezultatom i ostali su prikovani za dno tabele. Nadu Leganesu da pokuša da izbori opstanak u poslednja četiri kola doneo je

Osasuna, sa Darkom Brašancem u postavi, i Hetafe, sa Nemanjom Maksimovićem u startnih 11, odigrali su susret bez golova u Pamploni.

Espanjol – Leganes 0:1 (0:0)

Osasuna – Hetafe 0:0

Viljareal – Barselona 1:4 (1:3)

Postavi komentar

Please enter your comment!
Please enter your name here

Legenda Severne Makedonije: Pandev postigao prvi gol na EP u istoriji! (VIDEO)

U toku je meč Evropksog prvenstva između Austrije i Severne Makedonije. Južni susedi su došli do izjednačenja 1:1 u...