Partizan ispustio dva gola prednosti protiv Mladosti

Partizan – Mladost (L) 2:2 (2:0)
Sadik 19′, Natho 42′ (pen) – Krajišnjik 58′, Babić 72′

Fudbaleri Partizana su odigrali i drugi prijateljski meč na letnjim pripremama.

Izabranici Save Miloševića su u Užicu remizirali protiv lučanske Mladosti. Rezultat je bio 2:2 (2:0)

Partizan: Popović, Lutovac, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Čolić, Natko, Asano, Sadik.

Igrali su još: Sise, Pavlović, Brežančić, Jović, Vujačić, Smiljanić, Arambašić, Ivanović.

Mladost: Savićević, Milošević, Šatara, Mićević, Cvetković, Krajišnik, Ješić, Baha, Babić, Jovanović, Radivojević.

Delovalo je da će crno-beli lako rešiti ovaj susret u svoju korist, jer su na poluvremenu imali dva gola prednosti. Prvi gol je postigao napadač Umar Sadik u 19. minutu nakon greške odbrane Mladosti, da bi tri minuta pre kraja prvog dela Bibras Natho sa bele tačke udvostručio prednost kluba iz Humske.

Mladost je smanjila rezultat preko Damjana Krajišnika u 58. minutu, da bi Đorđe Babić izjednačio rezultat u 72. minutu i postavio konačnih 2:2.