Atalanta juri drugo mesto, Zlatan proslavio nedolazak Ragnika (VIDEO)

U okviru 35. kola Serije A Atalanta je ugostila ekipu Bolonje i upisala novi trijumf, slavili su sa 1:0 (0:0).

Prvo poluvreme obeležila je svađa trenera ove dve ekipe, Siniše Mihajlovića i pomenutog Gasperinija.

Nije bilo golova u prvom delu igre, da bi u 63. minutu domaćin stigao do prednosti pošto je murijel iskoristio asistenciju svog sunardnika Duvana Zapate za 1:0.

Atalanta je preskočila Inter i sada je druga na tabeli sa šest bodova manje od Juventusa, ali i utakmicom više od „Stare dame“ i „Neroazura“. Bolonja je 10. sa 43 osvojena boda.

Milan je nastavio sa sjajnim partijama i slavio je protiv Sasuola u gostima sa 2:1. Oba gola za „roso-nere“ postigao je Zlatan Ibrahimović, u 19. i 45+2 minutu. Jedini gol za Sasuolo delo je Frančeska Kaputa u 42.minutu iz penala.

Pred sam kraj prvog dela igre Sasuolo je ostao sa desetoricom na terenu posle drugog žutog kartona Burabije.