Oglasio se i Milošević: Pobeda zaslužena, a neka u Napretku kažu kako su dočekani u Humskoj

Partizan se mučio protiv Napretka, na kraju ipak došao do pobede, a Savo Milošević je posle meča rekao da je utakmica bila baš onakva kakvu su u klubu očekivali.

Utakmica je bila onakva kakvu smo očekivali – teška. Imali smo sreće da izjednačujući gol postignemo na vreme i da celo drugo poluvreme jurimo pobedu. Čestitke Napretkovim i mojim igračima, nije bilo lako trčati po onom vremenu. Ima sigurno stvari koje moramo da popravimo. Napretku želim sreću u nastavku prvenstva, a golmanu Živkoviću što brži oporavak posle ozbiljne povrede, rekao je Milošević, a preneo Mozzartsport.

U finišu meča, posle dosuđenog penala za Partizan došlo je do verbalnog duela između Miloševića i nekog u loži stadiona u Kruševcu. Trener crno-belih nije želeo mnogo da komentariše ovaj detalj.

Neka ljudi iz Napretka kažu kako su dočekani na Partizanovom stadionu, rekao je Milošević.

Na kraju je usledilo pitanje da li smatra da je pobeda zaslužena.