Valensija pala u Vigu, asistencija Maksimovića [VIDEO]

U subotu su na programu bile tri utakmice drugog kola španske Primere, a na svim mečevima su trijunfovale domaće ekipe.

Viljareal je nakon preokreta savladao Eibar na svom terenu. Poveli su gosti iz Baskije pogotkom Kikea u 50. minutu, ali su preokret „žutoj podmornici“ doneli Đerard Moreno i Pako Alkaser golovima u 63. i 71. minutu. Za goste je branio Marko Dmitrović.

Hetafe je u predgrađu Madrida minimalno savladao Osasunu. Pobedonosni gol postigao je Haime Mata u 54. minutu, nakon asistencije Nemanje Maksimovića. Reprezentativac Srbije je zamenjen u samom finišu.

Selta je u Galiciji bila bolja od Valensije. Iago Aspas je bio strelac prvog gola za domaće u 13. minutu. Valensija je poravnala skor preko Maksimilijana Gomeza u prvom minutu nastavka, ali je trijumf ekipi iz Viga doneo Aspas svojim drugim golom u 57. minutu.

Nadal je imperator, Đokovića stigao umor posle novog maratona

Rafael Nadal - Novak Đoković 2:1 (7:5, 1:6, 6:3)     Rafael Nadal je pobedio Novaka Đokovića u finalu Mastersa...