Spektakl na Meaci, Inter izvukao živu glavu (VIDEO)

Sjajan meč viđen je na Đuzepe Meaci, gde je Inter posle 3 preokreta savladao Fiorentinu sa 4:3 (1:1).

Povela je Viola u 3. minutu golom Kuamea, na sjajanu asistenciju Bonaventure. Inter je delovao loše, Kuame je propustio veliku priliku za 2:0. Ipak, na samom kraju prvog poluvremena Lautaro Martinez poravnava rezultat.

Inter početko drugog dela stiže do vođstva autogolom Kaćerinija, ali to je bio uvod u još jedan preokret.

Prvo Kastrovili donosi 2:2, a ubrzo zatim Kijeza posle sjajnog dodavanja Riberija donosi prednost timu iz Firence.

Činilo se da bodovi idu u grad umetnosti, ali onda Vlahović promašuje kolosalnu priliku da dotuče Inter i tu se utakmica okreće na stranu domaćih. Lukaku izjednačava na 3:3 u 87. minutu na sjajnu aistenciju Hakimija, da bi samo dva minuta kasnije Dambrozijo doneo veliku pobedu timu iz Milana koji želi da osvoji titulu prvaka Italije.

MEČ SE IGRA U LOZNICI: Poznat termin finala Kupa Srbije

Fudbaleri Vojvodine i Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije. Vojvodina je u Kragujevcu savladala Radnički 1:0, dok...