Komični Murinjo zvao Dajera iz toaleta, Totenhem izbacio Čelsi posle penala [VIDEO]

Fudbaleri Totenhema plasirali su se u četvrtfinale Liga kupa pošto su nakon penala pobedili Čelsi.

Nakon regularnog dela utakmice bilo je 1:1, da bi nakon penala posle regularnog dela Mejson Maunt promašio svoj jedanaesterac i bio tragičar ovog sureta.

Prethodno je Čelsi povedo prvim pogotkom Tima Vernera u dresu ,,plavaca”, a poravnao je Erik Lamela sedam minuta pre kraja na asistenciju novopečenog ,,pevca” Serhija Regilona.

Meč je obeležila komična situacija 15 minuta pre kraja, kada je Erik Dajer morao u toalet, pa se zadržao. Murinjo je na terenu imao desetoricu i odlučio je da reaguje i ode po svog defanzivca.