Hetafeu se ponovo smeši bajkovita sezona, evrogolovi kao na traci [VIDEO]

Fudbaleri Hetafea ubedljivo su savladali Betis na svom ,,Koloseum Alfonso Perezu” sa 3:0 u 4. kolu La lige.

Mnogo lakše nego što je to pre nekoliko dana učinio Real, Hetafe je izašao na kraj sa Betisom.

Momci koje sa klupe predvodi Pepe Bordalas je sa tri gola ispratila Betis natrag u Andaluziju, a sredinom terena ponovo ekipe iz predgrađa Madrida dirigovao je Nemanja Maksimović.

Sva tri gola u režiji igrača Hetafea bila su prelepa, posebno prva dva, koja u kojoj su egzekutori bili Anhel i Kukurelja. Sjajni Anhel je polumakazicama savladao Joela Roblesa u 13. minutu, a potom je u 39. u isti gol projektil poslao Kukurelja. Do kraja meča, ponovo je nemilosrdan bio Anhel i to samo tri minuta nakon gola svog saigrača.

Sjajno je otvorila četa Hetafea ovu sezonu i nakon tri odigrane utakmice imaju sedam osvojenih bodova. S druge strane, Betisu je ovo drugi uzastopni poraz.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...