Milojević završio nastup na Rolan Garosu

Nikola Milojević nije uspeo da se plasira u 3. kolo Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu.

Milojevića je zaustavio Aljaž Bedene, koji je trijumfovao sa 3:1, po setovima 7:5, 2:6, 6:1, 7:6(4) nakon 2 časa i 57 minuta.

Da je bio malo koncentrisaniji Milojević je mogao da ima dva seta prednosti, imao je brejk viška u prvom setu, ali je u finišu popustio pa što je Bedene iskoristio i poveo sa 1:0.

Srpski teniser je ubedljivo uzvratio u drugom, ali je rival bio još ubedljiviji u trećem setu. U četvrtom je odlučio taj-brejk, Milojević se držao do rezultata 4:4, ali je izgubio tri poena u nizu pa se Slovenac plasirao u 3. kolo Rolan Garosa.

Bedeneov sledeći rival biće 5. nosilac, Stefanos Cicipas koji je sa 3:0 savladao Pabla Kuevasa.

NOVI VOJVOĐANSKI DERBI: Lazetić obeležava jubilej protiv Vojvodine, izvukli pouke posle duela u NS

Fudbaleri TSC-a ligaški deo Superlige Srbije završili su na trećem mestu. U prvom kolu plej-ofa domaćini su Vojvodini. Novosađani dobili...