Šćepanović: Trebalo je da napadnemo Tomića, moramo da učimo osnovne stvari ponovo

Trener Partizana, Vlado Šćepanović, rekao je posle poraza u Badaloni da se ovakve utakmice ponekad prosto dogode.

Ovakve utakmice se prosto dogode. Promašili smo sve otvorene šuteve u poslednjoj četvrtini. U situaciji kada smo imali prednost od deset razlike promašili smo dva-tri otvorena šuta, pa umesto da prednost bude više od 15 poena, upali smo u problem. Čestitke Huventudu na pobedi, rekao je Šćepanović na konferenciji za medije posle meča.

Šćepanović je pojasnio u čemu su njegovi igrači grešili.

Ante Tomić je odličan igrač, ali ne toliko dobar u defanzivi, morali su njega više da napadaju. U trećoj četvrtini su napravili razliku svojom agresivnošću, počeli su da igraju veoma, veoma agresivno. Izgubili smo 4-5 lopti, kada igrate protiv ovakvih timova morate da tražite kontakt, da se otvarate i napadate. Moji igrači to nisu radili i ušli smo u problem. Moramo da počnemo od početka, da učimo osnovne stvari svakodnevno, dodao je trener Partizana.

U narednom kolu Evrokupa Partizan će dočekati Veneciju.

Partizan bez najboljeg na derbiju!?

Fudbaleri Partizana u subotu protiv Crvene zvezde imaju priliku da uhvate poslednji voz u borbi za titulu šampiona Srbije. Crveno-beli...