PSŽ brojao do šest [VIDEO]

U prvoj utakmici šestog kola francuske Lige 1, aktuelni šampion Pari Sen Žermen je na Parku prinčeva deklasirao Anže rezultatom 6:1 (2:0).

Alesandro Florenci doveo je “svece” u vođstvo u sedmom minutu, a do poluvremena je strelac bio i Nejmar (36. minut). Nejmar je drugim golom u drugom minutu nastavka povisio na 3:0. Jedini gol za goste postigao je Ismael Traore u 52. minutu, ali je samo pet minuta kasnije Julijan Draksler bio strelac četvrtog gola za finalistu Lige šampiona. Do kraja su Idriza Gana Guje u 71. i Kilijan Mbape u 84. minutu doneli ubedljiv trijumf PSŽ-u.

PSŽ je skočio na drugo mesto francuske Lige 1 sa 12 bodova, dok je Anže osmi sa devet bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....