Novi poraz Fulama, Arsenal slavio, Vest Hem iznenadio [VIDEO]

Odigrano je još četiri utakmice četvrtog kola Premijer lige

Fulam je upisao i četvrti poraz i nalazio se na dnu tabele. Vulverhempton je minimalno slavio na svom terenu, a junak susreta bio je Pedro Neto, koji je postigao pobedonosni gol u 56. minutu.

Aleksandar Mitrović odigrao je ceo meč za goste iz Londona.

Arsenal je boljom igrom u nastavku susreta slomio Šefild Junajted na “Emirejts” stadionu. Bakaju Saka probio je bedem “oštrica” golom u 61. minutu, a tri minuta kasnije Nikolas Pepe povisio je na 2:0. Počasni gol za Šefild postigao je David MekGoldrik šest minuta pre kraja susreta.

Vest Hem je iznenadio Lester na gostovanju i naneo mu prvi poraz u šampionatu. Majkl Antonio u 14, Pablo Fornas u 34. i Džerod Boven u 83. minutu bili su strelci za “čekićare”, koji su upsiali drugi uzastopni trijumf.

Sautempton je nadigrao Vest Bromvič Albion na svom terenu. Golove za domaći sastav postigli su Musa Đenepo u 41. i Oriol Romeu u 69. minutu.

Za VBA nije nastupio Branislav Ivanović.

Lester – Vest Hem 0:3 (0:2)
Sautempton – VBA 2:0 (1:0)
Arsenal – Šefild Junajted 2:1 (0:0)
Vulverhempon – Fulam 1:0 (0:0)

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...