Pobede Proletera i Rada, Radnik ubedljiv

Odigrane su još tri utakmice 10. kola Linglong Super lige Srbije.

Proleter je u Novom Sadu minimalno porazio TSC iz Bačke Topole. Pobedonosni gol za domaći satav postigao je Aleksa Pejić u 39. minutu.

Rad je na Banjici savladao Inđiju i došao do 15. mesta na tabeli. Pavle Radunović je doveo građevinare u vođstvo u 10. minutu, a Eliomar Silva je poravnao skor u 36. minutu. Pobedu Radu doneo je Uroš Damjanović tri minuta pre kraja susreta.

Radnik je nadigrao Zlatibor u Užicu. Tri gola za goste iz Surdulice postigao je Milan Makarić (15, 48. i 70. minut). Strelac za Radnik bio je i Jevhen Pavlov u 58. minutu. Vasilije Janjić je postigao jedini gol za Zlatibor minut pre kraja prvog dela.

Proleter (NS) – TSC 1:0 (1:0)
Rad – Inđija 2:1 (1:1)
Zlatibor – Radnik 1:4 (1:1)

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...