Set vodi Srpkinje u polufinale

Ženska kadetska reprezentacija Srbije pretrpela je prvi poraz na Evropskom prvenstvu u Crnoj Gori.

Rusija je večeras u Podgorici, u utakmici 4. kola ,,B” grupe, pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 25:22, 25:11 i 25:23, posle 77 minuta igre.

Rusija je zasluženo slavila u meču u kome su izabranice Jove Cakovića odlično odigrale prvi set, ali nisu u završnici uspele da stignu do trijumfa. Tokom drugog seta Srbija je bila potpuno van ritma, ali je uspela da se vrati u meč u trećem setu. Nije se Srbija predavala do kraja, ali su Ruskinje ipak uspele da slave maksimalnim rezultatom.

Rusija i Turska su obezbedile učešće u polufinalu, dok je Srbiji potreban jedan set da bi to ostvarila i teoretski.

Kadetkinje Srbije će sutra, u poslednjem, 5. kolu B grupe, igrati protiv Belorusije od 17.30 časova.

ŽELE GA FRANCUZI: Zvezdi nedovoljno 3.5 miliona za Glazera!

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 35. titulu prvaka Srbije. Overili su je trijumfom protiv TSC-a i stekli nedostižnu prednost...