Sjajni Cicipas: Novak je skoro dostigao perfekciju, to je inspiracija da izađem na teren i radim još jače

Sjajan meč odigrao je Stefanos Cicipas, uspeo da se vrati posle dva seta minusa i izjednači na 2:2, ali mu je u petom setu ponestalo snage.

Posle meča je imao mnogo reči hvale na račun najboljeg svetskog tenisera.

Skoro da je dostigao perfekciju. Način na koji igra je potpuno neverovatan. To mi daje inspiraciju da treniram još jače i da pokušam da dostignem tu perfekciju, tu sposobnost da imam sve na terenu, rekao je Grk na konferenciji za medije.

Cicipas je dodao da istovremeno oseća sreću i tugu.

Srećan sam, ali i tužan u isto vreme. Rezultat je mogao da bude bolji za mene, ali je Novak još jednom pokazao da je neverovatan sportista. Strašno je teško igrati protiv njega, jedan od najtežih protivnika u mojoj karijeri. I zato imam veliko poštovanje prema njemu, dodao je Cicipas.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....