Baboš i Mladenović odbranile titulu u Parizu

Timea Baboš i Kristina Mladenović odbranile su titulu na Rolan Garosu u konkurenciji ženskih dublova.

U uvertiri muškog finala Baboš i Mladenović su savladale Aleksu Guarači iz Čilea i Amerikanku Dezire Kravčik sa 2:0, po setovima 6:4, 7:5, a meč je trajao 1 sat i 35 minuta.

Baboš i Mladenović su tako nastavile dominaciju na Grend Slem turnirima pošto su trijumfovale i u januaru na Australian Openu, a ovo im je ukupno četvrti zajednički trijumf na Grend Slem turnirima u poslednje dve godine.

Za osvajanje prvog seta bila su im neophodna dva brejka i ukupno pet set lopti, dok je u drugom setu viđen festival brejkova, čak 7 od ukupno 12 odigranih gemova. Jedan brejk više napravile su Baboš i Mladenović i na kraju realizovale prvu meč loptu za konačan trijumf.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...