Kecmanović siguran u St. Peterburgu, sledeći rival Britanac

Srpski teniser, Miomir Kecmanović, bio je uspešan na startu turnira u St. Peterburgu.

Kecmanović je u 1. kolu, nakon 1 časa i 37 minuta igre, savladao Mihaila Kukuškina sa 2:0, po setovima 6:3, 7:6(7).

Meč je počeo izgubljenim servis gemom Kecmanovića, ali je nakon toga osvojio četiri uzastopna gema, stekao brejk prednosti i bez problema priveo set kraju.

U prvih 10 gemova drugog seta brejka nije bilo, a prvi je popustio Kazahstanac. Kecmanović je poveo sa 6.5 i došao u priliku da servira za meč, ali je Kukuškin spasao čak tri vezane meč lopte i napravio brejk. Kukuškin je u taj-brejku poveo sa 6:3, međutim Kecmanović je spasao sve tri set lopte i serijom od 6:1 dobio meč.

Njegov sledeći protivnik biće Kameron Nori, koji je na startu turnira bio bolji od Tejlora Frica sa 2:1.

POKVAREN ŠOU TATI KASTELJANOSA: Milik zamenio Vlahovića i odveo Juve u finale Kupa (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u finale Kupa Italije, iako su u revanšu poraženi u Rimu od Lacija sa...