PSŽ se razgoropadio u finišu, remi u Dižonu [VIDEO]

U Ligi 1 na programu je sedmo kolo.

Aktuelni šampion Francuske Pari Sen Žermen protutnjao je kroz Nim.

“Sveci” su iskoristili igrača više u polju. U 12. minutu isključen je Loik Landre. Kilijan Mbape je postigao prvi gol u 32. minutu, a do drugog se čekalo do 13 minuta pre kraja, kada je pogodio Alesandro Florenci. Mbape je drugim pogotkom u 83. minutu poviso na 3:0, da bi Pablo Sarabija dva minuta pre kraja pistavio konačan rezultat.

Dižon i Ren podelili su bodove. Gosti su poveli golom Martina Terijera u 23. minutu, a bod Dižonu doneo je Mama Balde u osmom minutu nastavka.

PSŽ i Ren dele lidersku poziciju sa 15 bodova, Nim je 13. Sa osam bodova, dok je Dižon na poslednjem 20. mestu sa samo dva osvojena boda.

Dižon – Ren 1:1 (0:1)
Nim – PSŽ 0:4 (0:1)

RAD I TRUD SE ISPLATILI: Bivši golman Intera i Milana u Juventusu!

Bio je član Intera i Milana, a sada će pojačati Juventus! Kako prenose italijanski mediji, Vojćeha Ščensnog će među stativama zameniti...