Čelsi prosipa bodove, šest golova na Stamford Bridžu [VIDEO]

U drugoj utakmici petog kola Premijer lige viđeno je šest golova.

Čelsi i Sautempton su odigrali nerešeno 3:3 (2:1) na Stamford Bridžu, a gosti iz engleske luke su do boda stigli u sudijskoj nadoknadi.

Činilo se da sve ide na vodenicu “plavaca”. Proradio je Timo Verner, koji je postigao dva lepa gola nakon solo akcija u 15. i 28. minutu. Sautempton se vratio u igru dva minuta pre kraja prvog dela, a strelac je bio najbolji napadač gostiju Deni Ings.

U 57. minutu Če Adams je izjednačio rezultat na 2:2 nakon nove greške Kepe Arizabalage. Ipak, drugi Nemac u redovima Čelsija Kai Haverc je samo dva minuta kasnije doneo novo vođstvo Čelsiju.

I kada se očekivalo da će ekipa iz Londona do trećeg trijumfa, usledio je šok. Udarac Tea Volkota u drugom minutu nadoknade je Janik Vestergard glavom skrenuo u mrežu za konačnih 3:3.

Čelsi ima osam bodova i trenutno je šesti, dok je Sautenpton 10. sa bodom manje.

Partizan našao zamenu za Duljaja? Ljubimac “grobara” novi trener crno-belih?

Jedan od dva najveća srpska fudbalska kluba Partizan ostao je i ove sezone bez trofeja. Čelnici Partizana doneli su...