Đere u finalu turnira na Sardiniji!

Laslo Đere – Lorenco Museti 1:1 (2:6, 6:2, 4:1 – predaja Musetija)

Laslo Đere plasirao se u finale ATP turnira iz serije 250 na Sardiniji.

Srpski teniser je do svog drugog ATP finala u karijeri stigao nakon što mu je Lorenco Museti predao meč u trećem setu.

Mladi Italijan sjajno je započeo meč i popuno dominirao u prvom setu, koji je uz dva brejka rešio u svoju korist za samo 36 minuta igre.

Ali, stvari su se potom potpuno promenile. Usledila je odlična reakcija tenisera iz Sente, koji je svom rivalu uzvratio istom merom. Poveo je sa 4:0 i potom priveo set kraju.

Na krilima dobrog drugog seta, Đere je započeo i treći. Musetiju se i javio problem sa povredom ruke. Ispostavilo se da italijanski teniser nije mogao da nastavi meč, pa je predao pri rezultatu 4:1 za Đerea.

Đere će u finalu turnira u Kaljariju igrati sa pobednikom duela između Danila Petrovića i Italijana Marka Čekinata. Podsetimo, Laslo ima trofej iz ATP serije 500, kada je slavio u Rio de Žaneiru.

SVI ŽELE DA GLEDAJU PARTIZAN: Još jedan legendarni košarkaš večeras u Areni

Košarkaši Partizana dočekuju večeras od 20 i 30 Olimpijakos u okviru 32. kola regularnog dela Evrolige. Svima je dobro poznato kakva je atmsofera...