Igokea rutinski do prve pobede u ABA ligi

Košarkaši Igokee ostvarili su prvu pobedu u okviru nove sezone ABA lige pošto su savladali Primorsku sa 89:71. Primorskoj je ovo drugi poraz u sezoni i trenutno su bez pobede.

Košarkaši iz Laktaša su imali vođstvo tokom čitavog meča, a na poluvremenu su imali vođstvo od 8 poena – 42:34. U drugom poluvremenu su dodali gas i rutinski su utakmicu priveli kraju protiv, kako se svi slažu, najslabije ekipe u ligi.

Najefikasniji kod pobednika je bio Dalibor Ilić sa 20 poena, Pot je postigao 12, dok je Talić dao 10. Kod Primorske Macura je postigao 25 poena i imao je 9 skokova, Vončina 16, a Rojc 10.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...