“Policajcima” popularni “Old firm” [VIDEO]

Rendžersi su kao gosti savladali Seltik u derbiju Glazgova, popularnom “Old Firmu”, 421. po redu, rezultatom 2:0 (1:0).

Oba gola za ekipu koju predvodi čuveni Stive Džerard, postigao je Konor Goldson u devetom minutu prvog i devetom minutu drugog poluvremena.

Ovaj susret igran jeu okviru 11. kola šampionata Škotske. Rendžers je prvi na tabeli sa 29 bodova, četiri više od najvećeg rivala, uz jednu utakmicu više.

Popularni “policajci” su upisali163. pobedu i sada ih imaju četiri više od Seltika u verovatno najpoplarnijem evropskom derbiju.

Petorica reprezentativaca dobijaju priznanja od FSS, odlične vesti za fudbalski Niš i Novi Sad

Završena je sednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije, na kojoj je doneto nekoliko odluka. Jedna od njih tiče se...