Mitrović tragičar: Još od Mikela Artete i 2012. godine ovo nije viđeno u Premijer ligi! [VIDEO]

Fudbaleri Fulama propustili su dobru priliku da ostvare prvu pobedu u Premijer ligi ove sezone.

Londonski klub je ostao neporažen na gostovanju u Šefildu, ali je to slaba uteha s obzirom da je imao prednost do pet minuta pred kraj.

Tragičar utakmice bio je Aleksandar Mitrović, koji je najpre promašio penal u 57. minutu, a onda i skrivio penal kojim je Šefild Junajted došao do izjednačenja u 86. minutu.

Mitrović je prvi igrač koji je promašio i skrivio penal na istoj utakmici Premijer lige još od novembra 2012. godine i Mikela Artete, a zanimljivo da je to bilo upravo na utakmici protiv Fulama. Inače, Mitroviću je ovo bio već četvrti promašaj sa bele tačke u poslednjih 10 jedanaesteraca izvedenih za Njukasl i Fulam.

Inače Fulam je došao do vođstva preko Adebole Lukmana u 77. minutu, a izjednačio je Bili Šarp i postigao prvi gol za Šefild Junajted na “Bramal Lejnu” još od jula i meča sa Čelsijem.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...