Stanojević: Bili smo opasni, ali nije to ono kako želim da igra moj Partizan

Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, nije bio zadovoljan krajnjih ishodom 163. večitog derbija.

Kako da budem zadovaljan, opasniji smo bili od protivnika. Protivnik je možda igrao bolje, ali nije uopšte bio opasan. Mi možda nismo igrali toliko dobro, ali smo bili opasni, protivnik nije imao nijednu šansu. Ali nismo pobedili kako mogu da budem zadovoljan, rekao je Stanojević.

Dejan Stanković je izrazio zadovoljstvo zbog nekih 20-25 minuta dobre igre njegovih fudbalera po poluvremenu, dok je kod Stanojevića malo drugačija situacija.

Ja sam bio generalno zadovoljan kako smo igrali celu utakmicu, ali ne kukamo, imali smo nenormalno problema pred ovaj meč. Imali smo 4-5 opasnih situacija, nije to tako kako ja želim da igramo, ali neka bude sad ovako, dodao je trener crno-belih.

U TRCI ZA TITULU: Tobdžije prodaju vezistu, uporni da dovedu pojačanje iz Vile

Fudbaleri Arsenala trenutno su lideri Premijer lige i ostalo im je još četiri meča. Ligu šampiona završili su protiv Bajerna,...