Troicki dobio prvi set, Francuz se radovao na kraju

Viktor Troicki – Antoan Hoang 1:2 (6:4, 5:7, 1:6)

Viktor Troicki je nastavio sa igrama po principu toplo-hladno.

Nakon što je u St. Peterburgu ostvario dva poraza i pobedu Troicki je eliminisan na čelendžeru u Ismaningu već na startu turnira.

Troicki je dobio prvi set protiv Antoana Hoanga sa 6:4, ali je Francuz, inače 4. nosilac, napravio preokret. Srpski teniser je došao prvi do brejka i u drugom setu i poveo sa 4:3, ali je odmah izgubio servis u sledećem gemu, da bi u 12. gemu rival došao do novog brejka i izjednačenja u setovima.

Troicki je nakon toga popustio, držao se do 1:1 na početku trećeg seta, međutim do kraja meča više nije osvojio ni gem.

Hoang će u sledećem setu igrati protiv Matea Viole koji je bio bolji od Brendana Nakašime sa 2:1.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...