Stanojević: Za Bajbeka treba strpljenja, Pavlović: Svaki pošten rad se isplati [VIDEO]

Partizan je savladao Bačku rezultatom 2:0 u utakmici šesnaestine finala Kupa Srbije.

Trener crno-belih Aleksandar Stanojevićje delimično zadovoljan igrom i izrazio je žal zbog povrede Lazara Markovića.

Bili smo dobri u pojedinim delovima utakmicama, a u pojedinim nesigurni. Nije lako kada se igra jedan meč i kada nemaš prava na grešku.  Žao mi je što se Lazar povredio, ali to je sve posledica derbija, rekao je Stanojević.

Lazar Pavlović je postigao gol i opravdao poverenje stručnog štaba, a Denis Stojković je na poluvremenu zamenjen iz taktičkih razloga.

Ne samo što je dao gol, već je igrao dobro u polju. Zadovoljan sam njime, nevezano za gol samo neka tako nastavi. Nije Denis povređen, nego smo hteli nešto da promenimo. Ušao je nenadano, pa smo izgubili ritam kakav smo hteli, ušao je Natho kao iskusniji igrač nam je doneo sigurnost, kazao je Stanojević.

Debitovao je Žan-Kristof Bajbek, ali on još uvek nije spreman za najteže napore.

Razmišljali smo da li da odigra poluvreme, on trenira tek desetak dana. Treba strpljenja i vremena.

Sledi gostovanje u Nišu, a ekipa iz drugog poluvremena u ofanzivnom delu mogla bi da bude trajno rešenje u nastavku sezone.

Sigurno da je to to u ovom trenutku. Imamo još i Holendera, a Bajbek nije spreman da bude deo te priče u prvom poluvremenu, dodao je Stanojević, koji je pohvalio i golmana Nemanju Stevanovića i govorio o Ivanu Obradoviću.

Lazar Pavlović je idigrao odličan meč i bio strelac vodećeg gola. Treneru se zahvalio na ukazanoj šansi.

-Zadovoljan sam i svojom igrom i igrom ekipe. Hteo bih da se zahvalim šefu što mu je ukazao poverenje. Mislim da sam iskoristio. Na meni je da se trudim i da svaku šansu iskoristim. Trudim se na treninzima i svaki pošten rad se isplati, istakao je Pavlović.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...