Igokea slavila u Splitu posle neizvesne završnice (VIDEO)

Košarkaši Igokee uspeli su u neizvesnoj završnici da savladaju ekipu Splita u Splitu sa 79:78.

Prvo poluvreme nije nagoveštavalo da će se ući u zanimljivu završnicu s obzirom da je Igokea na poluvremenu imala prednost od 41:28.

Ipak, domaći se nisu predavali, došli su do nerešenog rezultata na minut pre kraja, ali nisu imali snage za potpuni preokret.

U pobedničkom sastavu Nikola Jovanović je imao 14 poena, ali je ostao na 17 minuta u igri zbog pet ličnih grešaka.

Klemons je dodao 13, Atić 12, a Voler 11 poena.

U poraženom sastavu Marčinković je bio najefikasniji sa 17 poena kojima je dodao pet asistencija, čak pet ukradenih lopti i četiri skoka.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...