Težak poraz Lokomotive u Moskvi, Srbi srušili Zenit (VIDEO)

Lokomotiva iz Moskve, srpskog trenera Marka Nikolića, doživela je poraz na svom terenu od Rotora 1:2, koji je pre ovog kola bio polednjeplasirana ekipa prvenstva.

Pri rezultatu od 1:2, domaćin je promašio jedanesterac u 82. minutu pošto ga nije iskoristio Mirančuk.

Lokomotiva je četvrta sa 21 bodom, dok je Rotor 14. sa šest bodova. Ispred Lokomotive su CSKA sa 22 i Zenit sa 24, koji je propustio priliku da iskoristi kiks Lokosa i pobegne im dodatno u borbi za jedno od prva dva mesta. Aktuelni šampion je vodio protiv Rubina golom Jerjohina u 26. minutu, ali su preokret gostima iz Kazanja doneli Đorđe Despotović u 43. minutu i Dragan Jevtić u 69. minutu.

Lider je Spartak iz Moskve sa 27 bodova, pošto je savladao Krasnodar, takođe u gostima 3:1. Jedinu pobedu za domaće ostvario je moskovski Dinamo protiv Sočija 3:1.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...