Gol Milenkovića u pobedi Fiorentine [VIDEO]

Fiorentina je nadigrala Udineze u Firenci u okviru pete runde italijanske Serije A.

Viola je slavila rezultatom 3:2 (2:1).

Povela je Fiorentina pogotkom Gaetano Kastrovilija u 11. minutu. Drugi gol za domaće postigao je reprezentativac Srbije Nikola Milenković u 21. minutu udarcem glavom nakon asistencije Kastrovilija. Gol popularnog Blekija možete videti ovde.

Na 2:1 smanjio je Stefano Okaka Čuka dva minuta pre kraja prvog poluvremena. U sedmom minutu nastavka Kastrovili je obezbedio trijumf Fiorentini, a Okaka je četit minuta pre kraja drugim golom postavio konačan rezultat.

Dušan Vlahović igrao je za domaći sastav do 66. minuta.

Fiorentina je skočila na 10. poziciju sa sedam bodova, dok je Udineze 18. sa tri.