Otkad je Ivanovića, Vest Brom ne zna za poraz… A ni za pobedu

Fudbaleri Brajtona i Vest Bromvič Albiona remizirali su 1:1 na ,,Ameks stadionu” u meču 6. kola Premijer lige.

Iako nemaju nijednu pobedu posle šest kola, fudbaleri Slavena Bilića i dalje su van zone ispadanja.

Treći remi u sezoni, a drugi u nizu, Vest Bromvič Albion ostvario je na gostovanju u Brajtonu zahvaljujući pogotku Aeran-Granta u 83. minutu čime je poništen nesrećni autogol Džejka Livermora iz prvog poluvremena.

Njega je, želeći da izbaci loptu koja bi završila u golu, pogodio Branislav Ivanović i tako doneo prednost Brajtonu.

Ivanović je i po drugi put uzastopno odigrao svih 90 minuta u redovima Vest Broma.

Brajton trenutno ima pet bodova, dva više od VBA na 17. poziciji Preimjer lige.

NAGRADA ZA SJAJNU SEZONU: Makabi veruje Katašu

Košarkaši Makabija prošli su mnogo toga ove sezone. Od seljenja domaćih evroligaških utakmica u Beograd, do mogućnosti da direktno...