Kecmanović zaustavljen u Astani već u prvom meču

Srpski teniser, Miomir Kecmanović, nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Astani.

Kecmanović je u Kazahstanu bio postavljen za 2. nosioca, ali je poražen već u svom prvom meču na ovom turniru – nakon 1 časa i 22 minuta Frensis Tiafo je slavio sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3.

Srbin je prvi izgubio servis, Tiafo je poveo sa 4:2, ali je Kecmanović sa tri uzastopna gema preokrenuo rezultat. Ipak, novi brejk Tiafoa u 11. gemu imao je presudan uticaj na ishod prvog seta, iako je Kecmanović imao jednu brejk loptu u sledećem gemu. Nije uspeo da je iskoristi pa je 64. igrač sveta posle 45 minuta vodio sa 1:0.

Tiafo je u drugom setu u ranoj fazi napravio prvi brejk, da bi u devetom gemu još jednom oduzeo servis rivalu i stavio tačku na ovaj meč. Njegov sledeći rival biće pobednik meča između Jiržija Veselog i Jegora Gerasimova.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...