Sjajno poluvreme Zvezde, ali je na semaforu “samo” 2:1 [VIDEO]

Na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu u toku je utakmica drugog kola L grupe Lige Evrope između Crvene zvezde i Libereca.

Nakon prvog poluvremena, beogradski crveno-beli vode sa 2:1, ali prema prikazanoj igri rezultat je trebalo da bude daleko ubedljiviji.

Prvi gol postigao je El Fardu Ben u sedmom minutu udarcem glavom nakon centaršuta Rodića.

Napadač sa Komorskih Ostvra bio je strelac i u 22. minutu, kada je sjajno reagovao nakon prodora i povratne lopte Ivanića.

Liberec je uspeo da smanji rezultat na 2:1 četiri minuta pre kraja poluvremena, kada je Jan Matoušek odlično šutirao sa 20-ak metara i savladao Borjana.

UZBUDLJIVO NA SARDINIJI: Domaćin sa desetoricom, Krstović za bod (VIDEO)

Fudbaleri Lećea i Kaljarija odigrali su 1:1 u 35. kolu Serije A. Tim sa Sardinije je prvi stigao...