“Vukovi” rutinski protiv “orlova”, Milivojević isključen [VIDEO]

U prvoj utakmici sedmog kola Premijer lige Vulverhempton je na svom terenu nadvisio Kristal Palas rezultatom 2:0 (2:0).

Prvi gol za “vukove” na ovom susretu postigao je debitant Rajan Aint Nuri u 18. minutu sjajnim udarcem iskosa sa leve strane. Konačan rezultat postavio je Danijel Podens devet minuta kasnije, kada je dobro reagovao nakon centaršuta Pedra Neta.

Reprezentativac Srbije i kapiten “orlova” iz Londona Luka Milivojević isključen je u finišu susreta nakon oštrog starta nad Žoaom Mutinjom.

Vulfsi su se izjednačili po broju bodova sa vodećim dvocem Evertonom i Liverpulom. Imaju 13 bodova iz sedam mečeva. Kristal Palas je deveti sa 10 bodova.

OSTAĆE UPAMĆENO: Zvezda Lejkersa u neočekivanom izdanju tokom utakmice (VIDEO)

Košarkaši Denvera pobedili su LA Lejkerse sa 112:105 na gostujućem terenu u NBA plej-ofu. Poveli sa 3:0 i već u...